Armela e BBA në zi: Humb njeriun më të dashur në jetë [FOTO]

Nëse kujtojmë vajzat që morën famë të madhe brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, Armela Hyseni është një prej tyre. Publiku e pëlqeu shumë dhe kjo shihet ende ne rrjete sociale. Por përmes llogarisë së saj në Instagram ish-banorja e BBA ka dhënë lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të njeriut më të dashur, gjyshit të saj.
Për të parë postimi e saj kliko më poshtë:

“Do na mungosh gjyshi”, shkruan Armela duke bashkangjitur një emoji të mërzitur. Kjo humbje shihet te jetë mjaft e madhe per Hysenin pasi përmes rrjeteve sociale ka treguar se kishte një lidhje të ngushtë me të.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *