‘Po si nuk ju vjen turp?’, Klaudia Pepa lë me gisht në gojë fansin që i kujtoi Albi Nakon…

dhe është bërë gati 1 vit nga ndarja e tyre, Klaudia Pepa dhe Albi Nako sërish mbeten ndër më të komentuarit në media e rrjete sociale, edhe pse rrugët e tyre kanë marrë drejtime të ndryshme

Klaudia postoi në Instagram një foto ku shfaqej plot stil e veshur me një xhaketë të verdhë teksa shkruante: “E dashuroj këtë ngjyrë”, shoqëruar me një emoji banane

Dashuro Albi Nakon që t’boni njeri jo bananen”, i komentonte një fans balerinës e cila nuk ja përtoi përgjigjen.

“Po si nuk ju vjen turp që flisni kështu? Njeri më ka bërë familje ime në radhë të pare pastaj Albi ka pjesën e vet me profesion. Mëso te shkruash me logjikë”, i shkruajti Klaudia.

Pas replikës së balerinës fansi e ka fshirë menjëherë komentin e tij.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *