Aktori i “Portokalli”-së tregon se si humbi virgjërinë në moshën 13-vjeçare…

Ai është shndërruar në një ndër aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”-së. Olsi Bylyku është bërë i njohur për të gjithë me rolin e Kimikatit, një personazh që përfaqësoni steriotipet më të çuditshme dhe njëherësh të zakonshme të të rinjve shqiptarë të ditëve të sotme.

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Top Show Magazine” ai ka folur edhe për pyetjet më delikate të jetës së tij personale. Një ndër to ishte se në çfarë moshe ai e ka humbur virgjërinë.

“13 vjeç, me njërën…por vetëm se ajo nuk dinte gjë”, u shpreh pa problem Olsi.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *