Kastro Zizo çudit shqiptarët: Nuk kam rënë kurrë në dashuri, dashuria është për varfanjakët (Foto)

Mbrëmjen e djeshme këngëtari i njohur Kastro Zizo ka qenë i ftuar në Top Show Magazine.

Kastro ka rrëfyer diçka që ndoshta nuk e keni ditur më parë, ai nuk ka rënë asnjëherë në dashuri.

“Nuk kam rënë asnjëherë në dashuri, edhe kur kam bërë dy fëmijët kanë qenë moment impulsive.

Ka qenë spazma jo dashuria… Kam përshtypjen se dashuria është fukarenjve, jo në sensin material por në sensin dashuror, njerëzit që dashurohen për mua nuk dua ti quaj injorantë, por njeri nuk duhet të dashuroj më dhe të jeni të sigurtë që për 50 vjet dashuria nuk do të ekzistojë më”.- ka thënë ai pa u kursyer aspak.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *